Gdy wiosna zaświta,
jest w ogrodzie raz ciemniej, raz jaśniej.
Wciąż coś zakwita, przekwita.
Wczoraj kwitło moje serce. Dziś jaśmin.
Wciąż coś zakwita, przekwita.
Wczoraj kwitło moje serce. Dziś jaśmin.
M.Pawlikowsaka-Jasnorzewska
Ostrzegam-dziś będzie baaardzo kwieciście!
Ale taka to już jest wiosna-pachnąca i kwitnąca :)
Ostrzegam-dziś będzie baaardzo kwieciście!
Ale taka to już jest wiosna-pachnąca i kwitnąca :)
Po domu też roznosi się zapach jaśminu...
I ostatnie niezapominajki -już czerwcowe,
nie tak piękne i dorodne jak te pierwsze- majowe
ale są :)
Chwilowo odpoczywam od szydełkowania.Przesiadłam się do maszyny ;p
Wkrótce zaprezentuję efekty.
Do następnego!
♥




















































